Rozwód, w skali traumy doświadczanej w życiu człowieka, plasuje się na „zaszczytnej” drugiej pozycji i przegrywa tylko ze śmiercią członka rodziny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteś w trudnym momencie. Chcemy Cię wspierać – zarówno fachowo, jak i emocjonalnie.

Potrzebujesz pomocy w przeprowadzeniu rozwodu?

Serdecznie witamy na stronie naszej Kancelarii. Skoro tu jesteś to znaczy, że przed Tobą rozwód na Śląsku.

Zanim jednak pozew o rozwód Śląsk trafi do sądu, musisz się dobrze przygotować do tego, co nastąpi.  Jeżeli wiesz, że Twojego małżeństwa nie sposób już uratować, zapraszamy do naszej Kancelarii.

Z naszą pomocą dowiesz się, jakie przysługują Ci prawa i o co należy zadbać w pierwszej kolejności. Wspólnie zgromadzimy wszelkie potrzebne dokumenty, w tym dowody na okoliczności, które chcesz przedstawić przed sądem. W naszej Kancelarii znajdziesz wsparcie na wielu płaszczyznach.

Adwokat – rozwód na Śląsku

Nie istnieją formalne przeszkody, aby rozwód na Śląsku przeprowadzić bez pomocy prawnika. Z drugiej strony, warto powierzyć tak istotną kwestię osobie, która obiektywnie i z pełnym profesjonalizmem prowadzi Twoją sprawę o rozwód.

Postępowanie w sprawie o rozwód na Śląsku bywa stresujące. Konieczność opowiadania o swoim życiu osobistym, relacjach z dziećmi, czy też swoim majątku bywa dla wielu osób mocno niekomfortowym doświadczeniem.

Jeśli bierzesz rozwód, adwokat lub radca prawny zapewnia profesjonalną reprezentację przed sądem. Ma to szczególne znaczenie w sprawach rodzinnych, w których pożądane jest wypracowanie pewnych rozwiązań, zanim jeszcze sprawa trafi przed sąd. To ważne zarówno z punktu widzenia małżonków, jak i przez wzgląd na dobro małoletnich dzieci.

Adwokat Śląsk przeprowadzi rozwód z pełnym zrozumieniem i zaangażowaniem w sprawę, przy jednoczesnym zachowaniu dystansu cechującego profesjonalnego pełnomocnika.

Pozew o rozwód Śląsk

Nasza Kancelaria specjalizuje się w sprawach:

Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszej Kancelarii. Adwokat i radca prawny, poza szczegółową wiedzą prawną i ogromnym doświadczeniem procesowym, posiada bowiem zdrowy dystans do sprawy i potrafi ją prowadzić bez generowania dodatkowego stresu.

Twoja sytuacja po rozwodzie

Naszym celem jest pomoc. Doradzimy i przygotujemy Cię do rozwodu.

Po rozstaniu, byli małżonkowie muszą uregulować sprawy rodzinne. Należy podzielić majątek, a także ustalić miejsce zamieszkania małoletnich dzieci oraz alimenty na Śląsku. Jak najszybsze i sprawne ustalenie tych kwestii pozwoli na ugaszenie trudnych emocji i ograniczenie eskalacji konfliktu.

Rozwód Śląsk – ile to kosztuje?

Ostateczny koszt sprawy rozwodowej zależy od wielu czynników, w tym szczególnie ważna jest kwestia orzekania o winie.

W wyroku rozwodowym – sąd orzeka również o obowiązku pokrycia przez strony kosztów procesu. Jeśli wygrasz proces, masz prawo ubiegać się o zwrot kosztów zastępstwa prawnego przez adwokata lub radcę prawnego, które częściowo mogą pokryć koszty obsługi prawnej.

Prowadzimy sprawy rozwodowe w rejonie Śląsk. Adwokat rozwodowy potrzebny od zaraz? U nas znajdziesz pomoc, jakiej szukasz. Jeśli chcesz wnieść pozew o rozwód na Śląsku lub właśnie taki otrzymałeś/aś – skontaktuj się z nami. Wspólnie doprowadzimy Twoje sprawy do pozytywnego zakończenia.