Cieszymy się, że do nas trafiłeś/aś. Nasza Kancelaria to miejsce, w którym możesz poczuć się zupełnie swobodnie.  Zatroszczymy się o Twoje sprawy. Jeśli czeka Cię rozwód w Myszkowie, pomożemy przejść przez całą rozprawę bez zbędnego stresu i ze zrozumieniem.

Chcesz złożyć pozew o rozwód w Myszkowie? Otrzymałeś/aś pozew od współmałżonka? Z nami przygotujesz się także do sprawy o alimenty. Myszków i okolice to nasz rejon.

Jeżeli Twojego małżeństwa nie da się już uratować, w naszej Kancelarii otrzymasz należyte wsparcie i fachowe doradztwo prawne.

Rozwód to wielka trauma w życiu każdego człowieka. Zrobimy co w naszej mocy, aby to trudne doświadczenie minęło bez dodatkowego stresu.

Rozwód w Myszkowie – adwokat to podstawa

Nie istnieją formalne przeszkody, aby rozwód przeprowadzić bez pomocy prawnika. W praktyce jednak warto powierzyć tą sprawę osobie, która obiektywnie poprowadzi rozwód. Adwokat w Myszkowie to także nieoceniona pomoc w najtrudniejszych momentach procesu. Kiedy warto skorzystać z pomocy prawnika?

Większość osób zgłasza się z prośbą o pomoc do naszej Kancelarii dopiero w chwili, kiedy chce złożyć pozew o rozwód w Myszkowie albo otrzyma pozew złożony przez małżonka i musi na niego odpowiedzieć.

Choć jest to prawidłowe postępowanie, zazwyczaj sprawdza się tylko wtedy, gdy małżonkowie zgodnie pragną rozwodu bez orzekania o winie. Jeśli jednak przynajmniej jeden z małżonków będzie żądał orzeczenia o winie, w takiej sytuacji pomoc prawna przyda się jeszcze na etapie przygotowań do procesu.

Aby wykazać winę drugiego małżonka, trzeba przedstawić sądowi wiarygodne dowody. W naszej Kancelarii otrzymasz pomoc w przygotowaniu materiałów, które należy przedstawić w trakcie procesu rozwodowego.

Możemy się bowiem pochwalić dużym doświadczeniem w sprawach rozwodowych. Wiemy, jak postępować, aby zwiększyć Twoje szanse na korzystny wyrok. Podpowiemy jakie dowody warto zebrać i jak je zabezpieczyć, jak się zachowywać, a czego unikać, aby nie dostarczyć drugiej stronie dowodów na swoją niekorzyść.

Sprawa o rozwód w Myszkowie – ile kosztuje adwokat

Koszt sprawy rozwodowej zależy przede wszystkim od tego, czy rozwód będzie bez orzekania o winie czy z orzekaniem.

Oprócz samej sprawy rozwodowej, pomocy prawnej możesz również potrzebować w innych sprawach powiązanych z rozwodem. W naszej Kancelarii uzyskasz porady w sprawach dotyczących podziału wspólnego majątku, podwyższenia lub obniżenia świadczenia alimentacyjnego, podziału władzy rodzicielskiej, a także w kwestiach opieki i kontaktów z małoletnimi dziećmi.

Działamy w mieście Myszków. Adwokat rozwodowy poprowadzi Twoją sprawę z wnikliwością i należną uwagą. U nas otrzymasz pomoc, jakiej najbardziej potrzebujesz. Chcesz wnieść pozew o rozwód lub właśnie go otrzymałeś/aś? Chcesz wygrać swoją sprawę rozwodową? Napisz do nas lub po prostu zadzwoń! Zapraszamy do skorzystania z ułsug naszej Kancelarii.